Expedice zboží k zákazníkovi

Česká pošta

Zboží expedujeme Českou poštou v pracovní dny převážně v den obdržení objednávky, pokud objednávka dorazí do 12:00 hodin. 


Uloženka.cz

Pokud si vyberete jako přepravce společnost Ulozenka.cz, tak si vyberete jednu z poboček, kde si zásilku většinou již druhý den převezmete a zapletíte zde zboží v hotovosti (na dobírku). Pobočky uloženky jsou zatím na těchto místech:

Praha 1, Praha 4, Praha 7, Praha 9, Brno, Brno2, Ostrava, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Zlín, Bratislava.

Přesné adresy poboček jsou zde:  https://www.ulozenka.cz/vydejni-a-podaci-mista


Zasilkovna.cz

Pokud si vyberete jako přepravce společnost Zasilkovna.cz, tak si vyberete jednu z poboček, kde si zásilku  převezmete a zapletíte  zde zboží v hotovosti (na dobírku). Z-pointy společnosti Zasilkovna.cz jsou v těchto místech:
www.zasilkovna.cz/seznam-vydejnich-mist

Ceník poštovného.

Česká pošta - dobírka                                                 84,- Kč.    Dodání na adresu zákazníka ( vyzvednutí na Poště )

Balík do ruky                                                              130,- Kč

Dodání na pobočku sítě Ulozenka.cz - dobírka           65,- Kč      Výdejní místa

Dodání na pobočku sítě Zasilkovna.cz - dobírka         65,- Kč      Výdejní místa

DPD                                                                             220,- Kč

Při objednávce větší než 2.000,- Kč, je-  poštovné ZDARMA.

Osobní převzetí ( pouze Praha )

Objednané zboží po telefonické domluvě na tel. 603 46 46 64 nebo po dohodě prostřednictvím e-mailu, je možno převzít obvykle na konečné stanice Metra C - Háje v Praze 4, popř. jinde dle dohody. Pouze po platbě předem na účet prodejce.